Medarbetare

Hög servicenivå är det som särskiljer oss. Vi tror att förmågan att se hela kundens boendesituation är avgörande för bostadsaffären. Vår styrka är att kunna hantera varje kunds unika behov, det är också det som gör jobbet som mäklare intressant.

Vi har kunskap och erfarenhet som omfattar allt från gårdar till bostadsrätter i stan, villor, tomter, fritidshus och nyproduktion. Att vi är flera mäklare som arbetar i team är en förutsättning.


Stina Gyllensten
Fastighetsmäklare

stina@a-maklare.se

Mer om Stina


Peter Åkesson
Fastighetsmäklare, VD

peter@a-maklare.se

Mer om Peter


Lennart Wikström

Fastighetsmäklare

lennart@a-maklare.se

Mer om Lennart


Emelie Svensson

Fastighetsmäklare
emelie@a-maklare.se

Mer om Emelie


Per-Olof Lenegård
Mäklarassistent

peo@a-maklare.se


Olof Åkesson
Fastighetsmäklare

olof@a-maklare.se

Mer om Olof


Helena Rydén
Marknadsförare

helena@a-maklare.se


Caroline Kjellman

Mäklarassistent

caroline@a-maklare.se


Inger Åkesson
Mäklarassistent

inger@a-maklare.se

 
Åkesson Mäklarbyrå | Bäckgatan 16, 352 31 Växjö | 0470-459 94 | info@a-maklare.se
 

Idag söker merparten av köpare bostaden via internet. Bilden spelar en huvudroll.

 
Fyll i din e-postadress nedan för att få vårt nyhetsbrev.

 

Vi talar och skriver tyska och engelska!