Presentation

 

Hög servicenivå är det som särskiljer oss. Vi tror att förmågan att se hela kundens boendesituation är avgörande för bostadsaffären. Vår styrka är att kunna hantera varje kunds unika behov. Det är också det som gör jobbet som mäklare intressant. Vi har kunskap och erfarenhet som omfattar allt från gårdar till bostadsrätter i stan, villor, tomter och nyproduktion. Att vi är sex mäklare under samma tak är en förutsättning.

 

Från vänster i bilden syns Magnus, Stina, Emelie, Olof, Lennart, Peter, Cajsa, Helena, Inger och Per-Olof.

Olof Åkesson
Fastighetsmäklare

olof@a-maklare.se

 

"Framgångsrika husaffärer bygger på tydlighet och ärlighet".

Peter Åkesson
Fastighetsmäklare, VD

peter@a-maklare.se


"Jag kombinerar min erfarenhet med riktigt bra marknadsföring".

Magnus Bergman
Fastighetsmäklare
magnus@a-maklare.se

 

"Viljan att ge lite mer gör skillnaden vid en husaffär."

Stina Gyllensten
Fastighetsmäklare

stina@a-maklare.se

 

"Det viktigaste är att utgå från kundens behov och våga tänka nytt".

Emelie Svensson

Fastighetsmäklare, civilekonom
emelie@a-maklare.se

 

"Jag lyssnar på kunden för att nå resultat."

Lennart Wikström

Fastighetsmäklare

lennart@a-maklare.se

 

"En tät dialog med både köpare och säljare skapar trygghet och resultat."

Helena Rydén
Marknadsförare

helena@a-maklare.se

 

"Presentationen av bostaden är A och O för mig".

Per-Olof Lenegård
Mäklarassistent

peo@a-maklare.se

 

"Det är viktigt att jobba nära kunden".

Cajsa Norling

Mäklarassistent

cajsa@a-maklare.se

 

"Det är viktigt att alla formella bitar fungerar i en fastighetsaffär."

Inger Åkesson
Mäklarassistent

inger@a-maklare.se

"Det är viktigt att bostaden förbereds med känsla."

 
Åkesson Mäklarbyrå | Bäckgatan 16, 352 31 Växjö | 0470-459 94 | info@a-maklare.se
 

Inredningshjälpen är skräddarsydd för just ditt boende. Alla hem är unika - inget jobb är för litet eller för stort.

 
text

Som du vet är första intrycket viktigt!

 
Fyll i din e-postadress nedan för att få vårt nyhetsbrev.

 
Ställ krav på din mäklare! Vårt framgångsrecept bygger på några viktiga hörnstenar.
 

Vi talar och skriver tyska och engelska!